Teras Şemsiye Modelleri


Teras Şemsiye Modelleri

Yaşam alarımızın, işletmelerin vazgeçilmezi olan  teraslar güneşin tadına en iyi şekilde vardığımız, rüzgârın esintisini en etkili şekilde hissettiğimiz bu alanlar kimi zaman zorlu koşulların etkisi altında kalabiliyor.

Sizin için bu alanların ne kadar önem arz ettiğinin farkındayız ve Büyüksoy ve HEB olarak teraslarınızı zorlu hava koşullarından koruyacak kuleli rüzgara karşı dayanıklı ürünümüz; teras şemsiyesi ve balkon şemsiyesini, kullanımınıza sunuyoruz.   Teras Şemsiye Modellerimizin sahip olduğu kelepçeli sistem sayesinde oldukça kolay açılıp kapanan mekanizması ile işletmelerinizde yapacağınız düzenlemeler sırasında müşterilerinize en ufak bir rahatsızlık vermeyecek olan ürünümüz, delikli kumaşı sayesinde en sert rüzgarların karşısında bile zarar görmeden duruşuyla da uzun yıllar kullanılabilmektedir.

Ayrıca bu kumaş sayesinde güneş ışınlarının %35 ini içeri alan teras şemsiyemiz, ısıyı hapsetmediğinden serin vakitler geçirmenizi sağlayacaktır. Özellikle yüksek mekanlar için tasarlanan şemsiyemizle, teraslarınızda rüzgar sorun olmaktan çıkacak. Bunun yanında birinci sınıf kalitedeki kumaşıyla dayanıklı yapısını kanıtlayan ürünümüz, güneş ışınlarından kaynaklanan renk solmalarına karşı da garantilidir.

Rüzgârdan etkilenmeyen yapısıyla rüzgârları kendi hücrelerinden geçirip şemsiyenin parçalanmasını önleyen delikli PVC özellikli kumaşlarımız sayesinde, rüzgara dayanaklı balkon şemsiye modellerimizi  gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Ev ve işletmelerinizin teraslarında, balkonlarında kullanabileceğimiz teras şemsiyemizle ilgili ayrıntılı bilgi ve avantajlı fiyatlar için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.