HABERLER

Yeni bir şemsiye satın almanın gerekli olduğu durumlarda veya şemsiye kumaş değişimi yapmak istediğinizde fiyatlar konusunda incelikli bir araştırma şart. Şemsiye kumaşı modellere ve kalitesine göre fiyatlarında değişkenlik gösterir. Kaliteli kumaşlar tercih etmek size şemsiye için uzun bir kullanım sağlayacaktır. Fiyat aralıklarının çok çok altında bir şemsiye fiyatı ile karşılaşırsanız kâr yapayım düşüncesi ile kumaşlara yaklaşmayın. Normal değerin altındaki fiyatlar, bütçenizi zarara uğratacaktır.

Kalitesine ve fiyat aralığına dikkat ettikten sonra kendi tarzınıza ve kullanacağınız ortama uyum sağlaması da oldukça önemlidir. Su geçirmeyen özellikte olması, güneş sıcağı yüzünden renginde solma olmaması gibi konular diğer dikkat etmeniz gereken hususlardır.

Şemsiye müşterileri, şemsiyenin kumaşıyla ve şemsiye ayağıyla bir bütün olarak kullanıma uygun olmasını unutmamalıdır. Şemsiye kumaş değişimi yaparken de şemsiyenin kullanım özelliğine göre yapılması gerektiğini unutmayın. Elbette şemsiyenin fiyatı satın almanız da önemli bir etken olacaktır fakat ömrü kısa olduktan sonra bu size hiçbir şekilde kâr getirmeyecektir. Sizi tekrardan şemsiye almaya zorlayacaktır.

Şemsiye Kumaşlarında Bakım ve Onarım Nasıl Olmalıdır?
Şemsiye kullanımının bakım ve onarımında dikkat edilmesi gerekenleri sizler için maddeleştirdik:

Şemsiyeyi kullandıktan sonra geceleri kapalı vaziyette muhafaza edin.
Rüzgarın sert olduğu hava koşullarında şemsiyeleri kapalı tutunuz. Çünkü sert rüzgarlar, şemsiye kumaşının yıpranmasına sebep olur.
Şemsiyeyi kullanmadığınız zamanlarda muhakkak kılıflarının takılı olması gerekir. Bu da kumaşın temiz kalmasını sağlayacak ve ömrünü uzatacaktır.
Şemsiyenin gövdesini temizlerken çok fazla su kullanmayın. Şemsiye parçalarının hareket kabiliyeti zarar görmesin.
Şemsiyenin temizliği yapılırken sıcak su da kesinlikle kullanmayın. Şemsiye kumaşlarını soğuk veya ılık suyla yıkamanız daha doğru olacaktır.
Yine rüzgarlı havalarda oluşabilecek kazaların önüne geçmek adına şemsiye ayaklarının kilitli konumda olmasına özen gösterin.
Temizlik sonrası da şemsiyenin nemli kalmamasına özen gösterin.
Şemsiye Kumaşı Fiyatları
Şemsiye kumaş değişimi hususunda şemsiyenin ölçüsüne göre fiyat verilmekte. Sıfır bir şemsiye aldığınızda ise kumaş fiyata dahildir. Eğer ben sadece metre işi kumaş satın almak istiyorum diyorsanız da kumaş metresine göre fiyatlandırılmaktadır. Fiyatlar konusunda bilgilendirmeyi daha detaylı yapabilmek adına firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. E-mail ile de ulaşabilirsiniz.


KATEGORİ

Şemsiye ürünleri; İç ve dış mekan, kişiye özel promosyon şemsiye imalat ve satış hizmetleri


Detaylı Bilgi