HABERLER

Havuz Şemsiye Modelleri müstakil evlerden site havuzlarına, ticari işletmelerden deniz kenarlarına kadar herkesin ortak ihtiyacını karşılayan havuz şemsiyeleri firmamızın da en çok rağbet gören ürünlerindendir. 300x300 ebatlarındaki polyester kumaşlı havuz şemsiyeleri bireysel ve site havuzları için çok fazla tercih edilirken bu ürünler oteller tarafından, deniz kenarlarındaki şezlong alanları için de kullanılmaktadır. 

Manüel ipli olan bu havuz şemsiyeleri oldukça basit bir tasarıma sahip olduğundan kullanımı da bir o kadar pratiktir. Polyester kumaşıyla havuz ve deniz suyundan etkilenmeyen, rüzgârın taşıdığı ve yıpranmaya yol açabilen kum tanecikleri yüzünden kısa sürede yırtılmayan havuz şemsiyeleri ahşap gövdeli olarak da üretilebilir. İspanyol akrilik kumaşa sahip havuz şemsiye modelleri daha kaliteli alternatifler olmasına rağmen nispeten daha makul fiyatlı ürün arayışında olan müşterilerimizse tercihini 200 cm çaplı, düz veya çizgili renkli polyester modellerden yana kullanabilir. 

Mermerli tekerlekli taşıyıcı ayağa sahip 300x300 kare havuz şemsiyesi modelimiz tekerlekli kaidenin dışında 70 litre hacimli bidon da tercih edebilir. 300 cm çaplı ve krem rengindeki havuz şemsiyeleri büyük çoğunlukla stoklarımızda bulunduğundan siparişle aynı gün kargoya verilebilirken kampanya dönemlerinde İstanbul içine çok hızlı teslimat yapabiliyoruz. Sipariş tarihinde stoklarımız bulunmayan havuz şemsiyelerinin üretilmesi ve kapınıza teslim edilmesi içinse sadece birkaç gün beklemeniz yeterlidir.

Site havuzlarında ve bireysel havuzlarda en çok kullanılan şemsiye modelimiz 300x300cm manüel ipli sitem polyester kumaşlı şemsiye modelimizdir.

Villalarda bireysel havuz kullanan müşterilerimizin bir çoğu da 300x300cm yandan gövdeli ahşap şemsiye tercihinde bulunuyor, bu ürünümüz İspanyol akrilik kumaşlıdır.

Daha ekonomik çözüm arayan müşterilerimiz plajlarda kullanılan 200cm çapında çizgili veya düz renkli polyester kumaşlı plaj şemsiyesini tercih edebilirler.

300cm çapında veya 300x300cm kare model havuz şemsiyesi tercih eden müşterilerimiz taşıyıcı ayak olarak mermerli tekerlekli kaide veya 70 LT bidon tercihinde bulunabilirler.

300cm çapında ve 300x300cm ölçülerindeki krem renkli havuz şemsiyesi stoklarımızda genellikle hazırda bulunur, kampanya dönemlerinde İstanbul içi ücretsiz servisimiz vardır.


Size en uygun olan gazebo çadır ürünlerinden satın mı almak istiyorsunuz? İşte işinize yaracak altın ipuçları:

Uzun ömürlü kullanım olanağı sunan bir malzemeden üretilmiş olmasına dikkat edin
Kullanım amacınıza uygun olan gazebo çadır ürününü satın alın
Tente ve çerçeve seçimine özen gösterin
Pratik kurulum olanağı sunan modelleri tercih edin
Gazebo çadırları satın alırken fiyat ve kalite dengesini gözetin
Gazebo çadırların üretildiği malzemenin ne tür bir malzeme olduğuna dikkat etmek elbette ki beraberinde önemli kazanımları getirecektir. Gazebo çadırların çerçeveleri genellikle demir ya da alüminyumdan üretilmektedir. Şayet portatif ve katlanabilir bir ürün satın almak istiyorsanız; alüminyum çerçeveler size mükemmel bir kullanım özelliği sunacaktır. Ancak rüzgarlı havalarda dayanıklı bir çadır kurmak istiyorsanız; demir çerçeveler işinize yarayacaktır.

İhtiyacınıza göre hafif ya da ağır gazebo çadırlarını satın alabilirsiniz. Bu doğrultuda çadırınızın çerçevesinin yanı sıra tente malzemesine de önem göstermelisiniz. Ağır gazebo çadırlarda tenteler kısmen ya da tamamen örtülü olabilmektedir. Tente malzemesinin yağmur geçirmiyor olması ve güneş ışınlarından koruyor olması; beraberinde önemli kazanımları getirecektir. Ayrıca gazebo çadır ürünlerini satın alırken; sadece ucuz olan ürünlere yönelmemek gerekmektedir. Bu noktada hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olan gazebo çadırları tercih etmek akıllıca bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gazebo Çadırların Kullanım Alanları Nelerdir?

Son zamanların favori ürünleri olarak karşımıza çıkan gazebo çadır ürünleri; oldukça geniş yelpazeden oluşan bir kullanım alanına sahiptir. İşte gazebo çadırlarının başlıca kullanım alanları:

Toplantı ve fuar organizasyonları
Mevlüt ve sünnet organizasyonları
İftar yemeği etkinlikleri
Kına, nişan ve düğün etkinlikleri
Doğum günü ve parti kutlamaları
Kermes ve özel gün davetleri
Piknik ve eğlence organizasyonları
Seminer organizasyonları
Şayet herhangi bir organizasyon yapacaksanız ve konuklarınızı yağmurdan ve güneşten korumak istiyorsanız; gazebo çadırlar mükemmel bir alternatif seçenek olarak karşımıza çıkacaktır. Farklı ebatlarda üretilen gazebo çadır ürünleri; havalandırmayı arttıran ve konforlu bir kullanım olanağı bulunan ürünler sınıfına girmektedir. Söz konusu ürünlerin yüksek maliyetli olmaması ve kolay bir kurulum özelliğinin bulunması son zamanların favori ürünleri arasında yer almasında etkili olmaktadır.


KATEGORİ

Türkiye ve Dünya genelinde en prestijli markaların tercih ettiği büyüksoy müşterilerden bazıları


Detaylı Bilgi