HABERLER

Büyüksoy olarak kullanım alana çeşitli ölçülerde ihtiyaca uygun ürettiğimiz yağmur ve güneşten korunmak amaçlı kullanılan ortadan veya yandan gövdeli güneş şemsiyesi modellerimizin en çok tercih edilen teleskopik sistemli, havalandırma baca tertibatlı hava sirkülasyonu yapabilen bahçe şemsiye çeşitleri, 2x2, 3x3, 4x4, 5x5, 6x6 kare ölçüleri en çok tercih edilen ölçülerdir, bahçe şemsiyesi aydınlatma üniteleri eklenebilen elektrikli ekstra fonksiyonlu mega dev şemsiyeler klasik kollu çevirme mekanizmalı veya otomatik uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilen motorlu üretimi yapılmaktadır.

Otel, cafe, müstakil evinize ve restoranınıza uygun modellerini sitemizde inceleyebilir fiyatları konusunda müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz.. Kare ve yuvarlak sekizden formda üretimini yaptığımız bahçe gölgelik şemsiyelerimizi ekonomik en ucuz olabilecek fiyatlara brandası polyester kumaşlı veyahut ithal ısı geçirmez, yağmur suyu geçirmez özelliklere sahip akrilik kumaş tercihinde bulunabilirsiniz. 

200 cm plaj tipi şemsiyelerimiz tüm türkiye genelinde satışını yaptığımız 2 metre havuz şemsiye modellerini arzu edeceğiniz logo ve sloganınızı taşıyan serigrafi tekniği kullanarak hediyelik promosyon şemsiye olarak üretimini yapıyoruz.

Büyüksoy ve HEB markasına ait şemsiyeler 10 yıl (şemsiye yedek parçası) bulundurma garantili olarak satışını yapmaktayız. Hasarlı şemsiye parçaları ve tamiri konusunda İstanbul şehir içi servisimizden yararlanabilir şemsiyeniniz hasarının giderilmesi için ekibimizden yardım alabilirsiniz. 500 mm ie 100mm arasında orta borusunun farklı kalınlıklarda ürettiğimiz şemsiye iskeletini bütçenize ve alanınızın rüzgar derecesine göre seçimde bulunabilirsiniz.

Talepleriniz doğrultusunda teknik personellerimiz Türkiye genelinde kurulum yapabilmektede olup cafe önlerinde HEB & Büyüksoy markalı büyük boy bahçe güneşlik şemsiye modellerimize sıklıkla rastlayabilirsiniz. Şemsiye imalatçıları arasında tercih edilen Büyüksoy markalı bahçe havuz şemsiyesi çeşitleri, farklı açılır kapanır mekanizmalı, mermerli veya yere sabitlenebilen sabit ayaklı montajı nasıl yapılır diye sorularınız için saha ekibimizden bilgi alabilir veyahut servis hizmeti alabilirsiniz. Restoran sahiplerine tavsiye edeceğimiz en uygun fiyatları kalite baremine göre sunumun yapabileceğimiz teleskopik şemsiye şemsiye kolu bulunan evirilerek açılıp kapanan ekstra örtüsü bulunan restoran şemsiyelerimiz 85mm kalınlığında alüminyum ana gövdeye sahiptir.

Türkiye de şemsiye üreticileri kendi markalarına ait şemsiye tamiratı yapmaktadırlar, şemsiye tamircisi mantığında farklı markaların şemsiyelerini yedek parçası olmadığından dolayı tamiratını maalesef yapamıyoruz. İhtiyacınıza uygun olabilecek masanızın üzerini gölgelendirebileceğiniz bahçe masa şemsiyesi modelleri, bahçe ısı şemsiyesi çeşitleri vb. ürünlerimizi hadımköy mağazamızda inceleyebilirsiniz.

Mega boy bahçe şemsiyesi kurulumu nasıl yapılır, bakımı nasıl olur ve nasıl temizlenir gibi sorularınıza cevapları web sitemizde bulabilirsiniz. İkinci el (2.el) bahçe şemsiye satışımız yoktur.

İhracat departmanızdaki ilgili personellerimizden Dünya genelinde ülkelere şemsiye ihracatı yapmaktadır.


Kullanım alanları doğrultusunda kalın ana gövdesi ve dayanıklı kolları, parçalanmaya karşı dirençli ithal akrilik kumaşı ve yine rüzgârlarda devrilmeye karşı doru ayak kullanımı, ağır mermer yapısı ile rüzgâra karşı dayanıklı yapısını kanıtlayan şemsiyelerimiz oldukça kullanışlı ve güvenlidir. 

Standart büyüklükteki şemsiye modellerimizin yanında mega boyutunda bahçe şemsiyeleri de bulunmaktadır Mega boyutundaki şemsiyelerimizin kare olanı 600x600 cm, yuvarlak formda olanı ise 700 cm çapındadır. 

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra bütçenize uygun fiyatlarıyla da uygun bir ürün olan büyük şemsiyelerimiz geniş koruma alanları ile sizleri bekliyor.


Yaşam alarımızın, işletmelerin vazgeçilmezi olan  teraslar güneşin tadına en iyi şekilde vardığımız, rüzgârın esintisini en etkili şekilde hissettiğimiz bu alanlar kimi zaman zorlu koşulların etkisi altında kalabiliyor.

Sizin için bu alanların ne kadar önem arz ettiğinin farkındayız ve Büyüksoy ve HEB olarak teraslarınızı zorlu hava koşullarından koruyacak kuleli rüzgara karşı dayanıklı ürünümüz; teras şemsiyesi ve balkon şemsiyesini, kullanımınıza sunuyoruz.   Teras Şemsiye Modellerimizin sahip olduğu kelepçeli sistem sayesinde oldukça kolay açılıp kapanan mekanizması ile işletmelerinizde yapacağınız düzenlemeler sırasında müşterilerinize en ufak bir rahatsızlık vermeyecek olan ürünümüz, delikli kumaşı sayesinde en sert rüzgarların karşısında bile zarar görmeden duruşuyla da uzun yıllar kullanılabilmektedir.

Ayrıca bu kumaş sayesinde güneş ışınlarının %35 ini içeri alan teras şemsiyemiz, ısıyı hapsetmediğinden serin vakitler geçirmenizi sağlayacaktır. Özellikle yüksek mekanlar için tasarlanan şemsiyemizle, teraslarınızda rüzgar sorun olmaktan çıkacak. Bunun yanında birinci sınıf kalitedeki kumaşıyla dayanıklı yapısını kanıtlayan ürünümüz, güneş ışınlarından kaynaklanan renk solmalarına karşı da garantilidir.

Rüzgârdan etkilenmeyen yapısıyla rüzgârları kendi hücrelerinden geçirip şemsiyenin parçalanmasını önleyen delikli PVC özellikli kumaşlarımız sayesinde, rüzgara dayanaklı balkon şemsiye modellerimizi  gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Ev ve işletmelerinizin teraslarında, balkonlarında kullanabileceğimiz teras şemsiyemizle ilgili ayrıntılı bilgi ve avantajlı fiyatlar için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.  


HEB | As Büyüksoy, we listen to these requests and we think that you can find answers to your questions in this section of our site.
Our side-bodied umbrella models, which will protect your customers from rainy weather and the heat of the sweltering sun rays, will be indispensable for your businesses with their effective protection area and their own pleasant decor.
In addition to all these features, our side-bodied umbrella models, with their structure that is not affected by climate conditions, especially wind, are available in this section of our site at the most affordable prices for you, our customers. You can use this umbrella model, also known as side-bodied lamp umbrella, in various businesses, by the pool, in the garden, on the terrace, and in cafes. You can find the general and technical features of this model, which is also called an umbrella with side poles, which makes it enjoyable to spend time in the garden, pool and seaside.

Our side-bodied bulb umbrella models in this group are usually available in our stocks in cream-colored, burgundy-colored and green colors. Products that are out of stock are produced in approximately 7-15 working days.


Plaj Şemsiyesi İmalatı: Sıcak yaz günlerinin ikonu plaj şemsiyeleri artık çok renkli. Ege ve Akdeniz sahil bölgelerinde Adana, Antalya, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Edirne, Fethiye, Mersin, Muğla, İzmir il ve şehirlerine oldukça yüksek miktarda üretip sevk ettiğimiz yazlık deniz plaj şemsiyelerini müşterilerimizin ihtiyacına uygun logo baskılı üretiyoruz. 10 Telli 200cm, 8 telli 180cm, 220cm, 240cm ve 250cm ölçülerinde polyester kumaş ile ürettiğimiz deniz şemsiyelerini beyaz, krem düz renkte veya (sarı beyaz, mavi beyaz, kırmızı beyaz, yeşil beyaz) çizgili renkte imalatını gerçekleştiriyoruz.

2 metre çapındaki 10 yapraklı promosyon en ucuz, en uygun fiyatlara müşterilerimize sunuyoruz. İndirimli stok ürünlerimizi kampanyalı şemsiye çeşitlerini web sitemizin kampanyalı ürünler sayfasında inceleyebilir online satın alabilirsiniz. Toptan siparişleriniz için Algida tipi promosyon plaj şemsiyelerini sizin için dizayn ediyor iki hafta gibi kısa bir sürede imalatını gerçekleştirip adresinize kapı teslimi sevkini gerçekleştiriyoruz. 32 Lt, 20 Lt şemsiye bidonu veya burgulu saplama aparatı olan plastik ayak ile şemsinizi sabitleyebilir yazın, güneşin tadını sevdiklerinizle uzun sürece çıkarabilirsiniz.

Pratik şekilde tek hareketle kolayca açılıp kapanabilen ve güneş yönüne kıvrılabilen çelik iskeletli gölgelik plaj şemsiyelerini İstanbul, Eminönü, İstoç, Gebze, Pendik, Unkapanı, Tahtakale, Ümraniye bölgelerinden temin edebilirsiniz. Hafif katlanır, portatif, bidonlu, otomatik ve manüel çeşitlerini havuzlarda kullanmak üzere Ankara Bursa, Denizli, Eskişehir, Kırklareli gibi illerimize de oldukça yüksek sayıda satışını yapıyoruz. Sitemizde şemsiye altlığı, alt borusu, şemsiye burgusu, ayak burgusu, sopası, su bidonu, gibi parçaları yedek parça servisimizden temin edebilirsiniz. Gölgelik plaj güneş şemsiyesi ebatları, tamiri, nasıl açılır, nasıl sabitlenir, nerde satılır, nerden alınır, öneri ve önerileri hakkında müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. 

Baskılı Promosyon Plaj Şemsiyesi : Promosyon ihtiyacınız için plaj şemsiyesi siparişlerinizde şemsiyenin sarkan kumaş kanatları üzerine veyahut şemsiye tüm kumaş yüzeyine siyah/beyaz, renkli görsellerinizi baskı tekniği ile uygulamasını yaparak ihtiyacınıza uygun kalabalık plajlarda göze çarpan reklamınızı sergilemenize yardımcı olabiliriz. 100 adet ve üzeri siparişlerinizde uygulayabileceğimiz baskı tekniği serigrafi tarzında olup renkli foto baskı uygulamalı şemsiye siparişiniz ancak 1.000 adet ve üzerinde olması dahilinde üretimini gerçekleştirebiliyoruz.

Renkli kumaşlarda kurumsal kimliğinize uygun logo uygulama biçimi serigrafi tarzında olup, renkli foto kalitesindeki görsel uygulamalarda komple beyaz polyester kumaş üzerine rotasyon baskı tekniği ile uygulama yapmaktayız. Logo baskılı plaj şemsiyesi üretim süresi yoğunluğumuza ve sipariş miktarınıza göre 1 hafta, ile 5 hafta arasında değişiklik göstermektedir.


Kubbeli çadır fiyat olarak farklı seçeneklere sahiptir. Renk ve seçenek olarak çok farklı çeşitliliğe sahip ürünlerimizde deniz kenarı işletmelerinde özel alanlar yaratmak için, havuz başında güneşlenme alanları yaratmak için faydalanılabilir. Şehir merkezine kurulan kan merkezleri gibi alanlarda da çadır ürünlerimiz tercih edilebilir. Gazebo çadır fiyat konusunda müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlıyoruz. Uygun fiyatlarımızla yüksek performanslı ürünlerimizin satışını gerçekleştiriyoruz. Genişlik ve büyüklük konusunda sınırlarımızı zorlayarak, müşterilerimize her zaman yardım ediyoruz. Genellikle beyaz rengi tercih edilen bu çadır tipinin, dilenirse kenarları perdeli modelleri de mevcuttur. Kubbeli çadır fiyatları ve üretim süresi konusunda işletmemizle iletişime geçerek detaylı bilgileri alabilirsiniz. Ürünlerimizi birinci kalite malzemeden üreterek sizlere teslim ediyoruz. Sıralı ya da büyük ve tek çadır üretimi sağlayarak, sizlerin ihtiyaç duyduğu açık alanı yaratıyoruz. Toplantılarda ve temel atma törenlerinde de sıkça tercih edilen çadırlarımız, üretimi sağlanarak dilenen yerde kullanılabilmektedir.
Gazebo Kubbeli Çadır Fiyatları
Kubbeli çadır fiyatı bizlere kaç adet sipariş vermek istediğinize göre değişmektedir. Müşterilerimizin istekleri ve kapalı alan yaratma arzularını, metrekare hesaplamalarımızla gerçekleştiriyoruz. Fiyatlarımızı sizlere sunarak, onay çıkması halinde üretime başlıyoruz. Gazebo çadır fiyatı brandaların kumaşlarının kalitesiyle değişmektedir. En kaliteli ve orta kaliteli branda kumaşlarıyla hizmet vererek sizlere seçenek sunuyoruz. Böylece müşterilerimiz bütçelerine uygun ürünleri seçebiliyor. Fiyatlarımızı her zaman sizlerin bütçesine denk düşecek seviyede tutarak, hizmetlerimizi sunmayı amaçlıyoruz. Gazebo çadır fiyatları çadır mekanik aksam adedine göre de değişmektedir. Ürünlerimizin içerisinde kullandığımız açılmasını, sabit kalmasını ve kapanmasını sağlayan profillerimizin ne kadar olduğu fiyatlarımızda değişiklik yapabilmektedir. En kaliteli ve güvenilir bilgiyi, işletmemizle iletişime geçerek alabilir ve çadırlarımız hakkında çok detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.


Yeni bir şemsiye satın almanın gerekli olduğu durumlarda veya şemsiye kumaş değişimi yapmak istediğinizde fiyatlar konusunda incelikli bir araştırma şart. Şemsiye kumaşı modellere ve kalitesine göre fiyatlarında değişkenlik gösterir. Kaliteli kumaşlar tercih etmek size şemsiye için uzun bir kullanım sağlayacaktır. Fiyat aralıklarının çok çok altında bir şemsiye fiyatı ile karşılaşırsanız kâr yapayım düşüncesi ile kumaşlara yaklaşmayın. Normal değerin altındaki fiyatlar, bütçenizi zarara uğratacaktır.

Kalitesine ve fiyat aralığına dikkat ettikten sonra kendi tarzınıza ve kullanacağınız ortama uyum sağlaması da oldukça önemlidir. Su geçirmeyen özellikte olması, güneş sıcağı yüzünden renginde solma olmaması gibi konular diğer dikkat etmeniz gereken hususlardır.

Şemsiye müşterileri, şemsiyenin kumaşıyla ve şemsiye ayağıyla bir bütün olarak kullanıma uygun olmasını unutmamalıdır. Şemsiye kumaş değişimi yaparken de şemsiyenin kullanım özelliğine göre yapılması gerektiğini unutmayın. Elbette şemsiyenin fiyatı satın almanız da önemli bir etken olacaktır fakat ömrü kısa olduktan sonra bu size hiçbir şekilde kâr getirmeyecektir. Sizi tekrardan şemsiye almaya zorlayacaktır.

Şemsiye Kumaşlarında Bakım ve Onarım Nasıl Olmalıdır?
Şemsiye kullanımının bakım ve onarımında dikkat edilmesi gerekenleri sizler için maddeleştirdik:

Şemsiyeyi kullandıktan sonra geceleri kapalı vaziyette muhafaza edin.
Rüzgarın sert olduğu hava koşullarında şemsiyeleri kapalı tutunuz. Çünkü sert rüzgarlar, şemsiye kumaşının yıpranmasına sebep olur.
Şemsiyeyi kullanmadığınız zamanlarda muhakkak kılıflarının takılı olması gerekir. Bu da kumaşın temiz kalmasını sağlayacak ve ömrünü uzatacaktır.
Şemsiyenin gövdesini temizlerken çok fazla su kullanmayın. Şemsiye parçalarının hareket kabiliyeti zarar görmesin.
Şemsiyenin temizliği yapılırken sıcak su da kesinlikle kullanmayın. Şemsiye kumaşlarını soğuk veya ılık suyla yıkamanız daha doğru olacaktır.
Yine rüzgarlı havalarda oluşabilecek kazaların önüne geçmek adına şemsiye ayaklarının kilitli konumda olmasına özen gösterin.
Temizlik sonrası da şemsiyenin nemli kalmamasına özen gösterin.
Şemsiye Kumaşı Fiyatları
Şemsiye kumaş değişimi hususunda şemsiyenin ölçüsüne göre fiyat verilmekte. Sıfır bir şemsiye aldığınızda ise kumaş fiyata dahildir. Eğer ben sadece metre işi kumaş satın almak istiyorum diyorsanız da kumaş metresine göre fiyatlandırılmaktadır. Fiyatlar konusunda bilgilendirmeyi daha detaylı yapabilmek adına firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. E-mail ile de ulaşabilirsiniz.


KATEGORİ

Büyüksoy genç ve dinamik ekibi ile en yüksek kalitede şemsiye ve bayrak üretimi yapmaktadır.


Detaylı Bilgi

Şemsiye ürünleri; İç ve dış mekan, kişiye özel promosyon şemsiye imalat ve satış hizmetleri


Detaylı Bilgi

Gazebo; gazebo imalatı,gazebo üretimi, gazebo fiyatları, gazebo modelleri imalat ve satış hizmetleri


Detaylı Bilgi

Şemsiye Altlığı; Her ebata ve ürüne uygun altlık imalat ve satış hizmeti.


Detaylı Bilgi