ÜRÜNLER


İÇERİK

Şirketimiz2006yılında 200m2’lik bir alanda bayrak üretimi ile sektöre adımını atmıştır. Kuruluşu ile birlikte bayrak sektöründeki yenilikleri takip ederek tekstil dijital baskı makinasına yatırım yapmıştır. Daha sonraki yıllarda şemsiye üretimine yatırım yapan firmamız, ünvanınıBüyüksoy Bayrak ve Şemsiye Sanayi Ticaret A.Ş.olarak değiştirmiştir. Şirketimiz, 2007yılında Türkiye’de ilk kezPortatif Bayrak Direklerinin üretimine başlamış ve böylece bayrak sektörüne büyük bir yenilik getirmiştir. 2007-2009 yılları arasında büyüyen Türkiye ekonomisi ile birlikte firmamız da bu gelişime paralel bir ivme yakalamıştır. Devam eden ekonomik büyüme ve istikrar, firmamızın yeni yatırım alanlarına yönelmesine olanak sağlamıştır. Firmamız, 2009 yılında mevcut ürün portföyüne ilaveten şemsiye üretimine yatırım kararı alarak 1.000m2’lik yeni üretim tesisine taşınmıştır. Bu bağlamda başlangıç aşamasında olan ihracatını arttırmak ve şemsiye yatırımını yurtdışı pazarlarında değerlendirmek amacıyla 2010 yılında Avrupa fuarlarında ilk standını açmıştır. Ayrıca yurtdışı pazarlarında kullanmak amacıyla HEB markasının uluslararası tescillerini yaptırmıştır. İç ve dış piyasadan gelen taleplerin artması sonucunda firmamız 2012 yılında Hadımköy Sanayi Bölgesi’nde 2.000m2’lik yeni üretim tesisinde üretime başlamıştır. Bu yıllarda güneş şemsiyesi alanında Ülker Golf, Coca-Cola, Efes Pilsen ve Uludağ gibi önemli firmaların tedarikçisi olmuştur. 2013 yılında firmamız, devam eden hızlı büyümesine paralel olarak üretim kapasitesini arttırarak üretim alanını 3.500m2’ye çıkarmış ve 200.000 Euro’luk yatırımı ile dijital baskı kapasitesini de arttırmıştır. Firmamız, 2014 yılında D.gen Grande tekstil dijital baskı makinası yatırımı yaparak 3 mt genişliğinde kumaş baskı imkanı kazanmıştır. 2015 yılında, önceki senelerde ithal ettiğimiz plaj şemsiyesi iskeletini, kendi bünyemizde imal etme kararı aldık. Yapılan yatırım sonucunda yıllık 300.000 adet plaj şemsiyesi üretim kapasitesine ulaştık. 2016 yılında, alımı gerçekleşen Mimaki TS300P-1800 dijital baskı makinası sayesinde baskı kapasitemiz artmıştır. Büyüksoy Bayrak ve Şemsiye Sanayi Ticaret A.Ş.bugün Avrupa, Afrika ve Asya kıtalarında toplam 28 ülkeye ihracat yapmaktadır. Hedefimiz, ürün kalitesi ve çalışma koşullarını geliştirerek, TSE ve ISO 9001 kalite standartlarına uygun üretimimizle, ihracatımızı 2023 yılına kadar 10.000.000 USD’nin üzerine çıkartmaktır. Hilmi Ersin Büyüksoy
Yönetim Kurulu Başkanı


Detaylı Bilgi

Büyüksoy, 2006 yılında 200m2’lik bir alanda bayrak üretimi ile sektöre adımını atmıştır. Kuruluşu ile birlikte bayrak sektöründeki yenilikleri takip ederek tekstil dijital baskı alanında yatırım yapmıştır. Daha sonraki yıllarda yeni bir iş alanı olarak şemsiye üretimine yatırım yapan kurumumuz ünvanını Büyüksoy Bayrak ve Şemsiye Sanayi Ticaret A.Ş. olarak yenilemiştir. Büyüksoy, 2007 yılında Türkiye’de ilk kez Portatif Bayrak Direklerinin üretimine başlamış ve bu vesile ile bayrak sektörüne önemli bir yenilik getirmiştir. 2007-2009 yılları arasında büyüyen Türkiye ekonomisi ile birlikte kurumumuz da bu gelişime paralel bir ivme yakalamıştır. Devam eden ekonomik büyüme ve istikrar, Büyüksoy ’un yeni yatırım alanlarına yönelmesine olanak sağlamıştır. Büyüksoy, 2009 yılında mevcut ürün portföyüne ilaveten şemsiye üretimine yatırım kararı alarak 1.000m2’lik yeni üretim tesisine taşınmıştır. Bu bağlamda başlangıç aşamasında olan ihracatını arttırmak ve şemsiye yatırımını yurtdışı pazarlarında değerlendirmek amacıyla 2010 yılında Avrupa fuarlarında ilk standını açmıştır. Ayrıca yurtdışı pazarlarında kullanmak amacıyla HEB markasının uluslararası tescillerini yaptırmıştır. İç ve dış piyasadan gelen taleplerin artması sonucunda kurumumuz 2012 yılında Hadımköy Sanayi Bölgesi’nde 2.000m2’lik yeni tesisinde üretime başlamıştır. Bu yıllarda güneş şemsiyesi alanında Golf Dondurma, Coca-Cola, Efes Pilsen ve Uludağ gibi önemli firmaların tedarikçisi olmuştur. 2013 yılında devam eden hızlı büyümesine paralel olarak üretim kapasitesini arttıran Büyüksoy üretim alanını 3.500m2’ye çıkarmış ve 200.000 Euroluk yatırımı ile dijital baskı kapasitesini de arttırmıştır. Büyüksoy, 2014 yılında yaptığı yatırımlarla 3 mt. genişliğinde baskı yapabilen öncü kurumlardan biri olmuştur. 2015 yılında, önceki senelerde ithal ettiği plaj şemsiyesi iskeletini, kendi bünyesinde üretme kararı alan Büyüksoy yapılan yatırım sonucunda yıllık 300.000 adet plaj şemsiyesi üretim kapasitesine ulaşmıştır. 2016 yılında baskı kapasitesini arttırarak uluslararası müşteri ağını genişletmiştir. 2018 yılında, üretim ve ihracatı ayırmak adına ikinci firmamız olan HEB Şemsiye Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. firmamızı kurmuştur. 2019 yılında, Akpınar Sanayi Bölgesi – İstanbul’da yeni fabrika inşaatı için sanayi arsası yatırımı yapmıştır. 2020 yılında, yeni üretim tesisinin temelini atmıştır. 2021 yılında 10.000 m2 kapalı alana sahip yeni üretim tesisinde üretime başlamıştır. 2023 yılında son teknoloji plastik enjeksiyon makinaları yatırımı yaparak, şemsiyelerde kullandığı plastik parçaları kendi bünyesinde üretmeye başlamıştır. Büyüksoy Bayrak ve Şemsiye Sanayi Ticaret A.Ş. ve HEB Şemsiye Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. bugün Avrupa, Afrika ve Asya kıtalarında toplam 28 ülkeye ihracat yapmaktadır. Hilmi Ersin Büyüksoy
Yönetim Kurulu Başkanı


Detaylı Bilgi

HABERLER

Büyüksoy | Heb ; Yaz, kış fark etmeksizin işletmelerimizin vazgeçilmezi olan şemsiyeler, müşterilerinizi hem yağmur damlalarından koruyor hem de yakıcı güneş ışınlılarının müşterilerinizi rahatsız etmesini UV korumalı kumaşla önlüyor. Kapladığı alanı yaşam alanlarına dönüştüren  bu büyük cafe tipi şemsiyeler dayanıklı yapısıyla da uzun yıllar siz işletme sahiplerine hizmet ediyor. Mekânlarınızı ziyaret edecek olan müşterilerinizin rahatlığı ve memnuniyeti sizin için ne kadar önem arz ediyorsa, siz mekân sahiplerinin de sahip olmak istediği yüksek kaliteli ürene erişebilmesi bizim için o kadar önem arz etmekte. İşte bu neden doğrultusunda bu bölümde farklı model ve büyüklükteki şemsiye modellerimizi inceleyebilecek, açıp kapamada size kolaylık sağlayacak sonsuz dişli sistemli şemsiyelere bu bölümde göz gezdirebilecek, en uygun ürüne sahip olabileceksiniz. Genellikle cafe, restoran ve çeşitli yazlık dış mekan işletme sahiplerinin tercih ettiği bu model şemsiyelerimizi, havuzlarınızda, balkonlarınızda, bahçelerinizde ve daha başka çeşitli gölgelendirmek istediğiniz alanlarınızda da kullanabilirsiniz. Şemsiyelerimizin genel ve teknik özellikleri ürün detaylarında bulabilirsiniz.

Kare formdaki cafe şemsiyesi modellerimiz 300x300cm ile 600x600cm arasında, yuvarlak formdaki şemsiyeler 300 cm ila 700 cm çap arasında çeşitli ölçülerde ihtiyacınıza uygun ürün seçenekleri mevcuttur.

Üründe kullandığımız akrilik kumaş ısı ve yağmur geçirmez özelliğinin yanında su iticilik özelliğine de sahiptir, üretici firma tarafından 10 yıl solmaya ve çürümeye karşı garanti edilmiştir.
Yeni nesil teleskopik sistem şemsiye modellerimizin içerisinde bulunan sonsuz dişli sistemi yardımıyla, şemsiye yukarı aşağı itilmek suretiyle teleskopik biçimde açılıp kapanması kabiliyeti nedeniyle masa ve sandalyeler kaldırılmadan kullanıma açılıp kapanabilmektedir.

Cafe tipi krank sistem güneş şemsiyelerinde baca sistemi kullanmaktayız, bu sistem, havayı sirkülasyon ettiğinden şemsiyenin altı daima serin kalır ve şemsiyenin sert rüzgarlardan kumaş kısmı belli ölçüde korunmuş olur.

Ek donanım olarak şemsiyenin alüminyum ve çelik tüm gövdesini arzu ettiğiniz renkte elektrostatik renkte boyama yapabilir, ısıtıcı kullanmanız için elektrik donanımı ekleyebilir, led aydınlatma üniteleri ekleyebiliriz.


HEB | As Büyüksoy, we listen to these requests and we think that you can find answers to your questions in this section of our site.
Our side-bodied umbrella models, which will protect your customers from rainy weather and the heat of the sweltering sun rays, will be indispensable for your businesses with their effective protection area and their own pleasant decor.
In addition to all these features, our side-bodied umbrella models, with their structure that is not affected by climate conditions, especially wind, are available in this section of our site at the most affordable prices for you, our customers. You can use this umbrella model, also known as side-bodied lamp umbrella, in various businesses, by the pool, in the garden, on the terrace, and in cafes. You can find the general and technical features of this model, which is also called an umbrella with side poles, which makes it enjoyable to spend time in the garden, pool and seaside.

Our side-bodied bulb umbrella models in this group are usually available in our stocks in cream-colored, burgundy-colored and green colors. Products that are out of stock are produced in approximately 7-15 working days.


Havuz Şemsiye Modelleri müstakil evlerden site havuzlarına, ticari işletmelerden deniz kenarlarına kadar herkesin ortak ihtiyacını karşılayan havuz şemsiyeleri firmamızın da en çok rağbet gören ürünlerindendir. 300x300 ebatlarındaki polyester kumaşlı havuz şemsiyeleri bireysel ve site havuzları için çok fazla tercih edilirken bu ürünler oteller tarafından, deniz kenarlarındaki şezlong alanları için de kullanılmaktadır. 

Manüel ipli olan bu havuz şemsiyeleri oldukça basit bir tasarıma sahip olduğundan kullanımı da bir o kadar pratiktir. Polyester kumaşıyla havuz ve deniz suyundan etkilenmeyen, rüzgârın taşıdığı ve yıpranmaya yol açabilen kum tanecikleri yüzünden kısa sürede yırtılmayan havuz şemsiyeleri ahşap gövdeli olarak da üretilebilir. İspanyol akrilik kumaşa sahip havuz şemsiye modelleri daha kaliteli alternatifler olmasına rağmen nispeten daha makul fiyatlı ürün arayışında olan müşterilerimizse tercihini 200 cm çaplı, düz veya çizgili renkli polyester modellerden yana kullanabilir. 

Mermerli tekerlekli taşıyıcı ayağa sahip 300x300 kare havuz şemsiyesi modelimiz tekerlekli kaidenin dışında 70 litre hacimli bidon da tercih edebilir. 300 cm çaplı ve krem rengindeki havuz şemsiyeleri büyük çoğunlukla stoklarımızda bulunduğundan siparişle aynı gün kargoya verilebilirken kampanya dönemlerinde İstanbul içine çok hızlı teslimat yapabiliyoruz. Sipariş tarihinde stoklarımız bulunmayan havuz şemsiyelerinin üretilmesi ve kapınıza teslim edilmesi içinse sadece birkaç gün beklemeniz yeterlidir.

Site havuzlarında ve bireysel havuzlarda en çok kullanılan şemsiye modelimiz 300x300cm manüel ipli sitem polyester kumaşlı şemsiye modelimizdir.

Villalarda bireysel havuz kullanan müşterilerimizin bir çoğu da 300x300cm yandan gövdeli ahşap şemsiye tercihinde bulunuyor, bu ürünümüz İspanyol akrilik kumaşlıdır.

Daha ekonomik çözüm arayan müşterilerimiz plajlarda kullanılan 200cm çapında çizgili veya düz renkli polyester kumaşlı plaj şemsiyesini tercih edebilirler.

300cm çapında veya 300x300cm kare model havuz şemsiyesi tercih eden müşterilerimiz taşıyıcı ayak olarak mermerli tekerlekli kaide veya 70 LT bidon tercihinde bulunabilirler.

300cm çapında ve 300x300cm ölçülerindeki krem renkli havuz şemsiyesi stoklarımızda genellikle hazırda bulunur, kampanya dönemlerinde İstanbul içi ücretsiz servisimiz vardır.


Yeni bir şemsiye satın almanın gerekli olduğu durumlarda veya şemsiye kumaş değişimi yapmak istediğinizde fiyatlar konusunda incelikli bir araştırma şart. Şemsiye kumaşı modellere ve kalitesine göre fiyatlarında değişkenlik gösterir. Kaliteli kumaşlar tercih etmek size şemsiye için uzun bir kullanım sağlayacaktır. Fiyat aralıklarının çok çok altında bir şemsiye fiyatı ile karşılaşırsanız kâr yapayım düşüncesi ile kumaşlara yaklaşmayın. Normal değerin altındaki fiyatlar, bütçenizi zarara uğratacaktır.

Kalitesine ve fiyat aralığına dikkat ettikten sonra kendi tarzınıza ve kullanacağınız ortama uyum sağlaması da oldukça önemlidir. Su geçirmeyen özellikte olması, güneş sıcağı yüzünden renginde solma olmaması gibi konular diğer dikkat etmeniz gereken hususlardır.

Şemsiye müşterileri, şemsiyenin kumaşıyla ve şemsiye ayağıyla bir bütün olarak kullanıma uygun olmasını unutmamalıdır. Şemsiye kumaş değişimi yaparken de şemsiyenin kullanım özelliğine göre yapılması gerektiğini unutmayın. Elbette şemsiyenin fiyatı satın almanız da önemli bir etken olacaktır fakat ömrü kısa olduktan sonra bu size hiçbir şekilde kâr getirmeyecektir. Sizi tekrardan şemsiye almaya zorlayacaktır.

Şemsiye Kumaşlarında Bakım ve Onarım Nasıl Olmalıdır?
Şemsiye kullanımının bakım ve onarımında dikkat edilmesi gerekenleri sizler için maddeleştirdik:

Şemsiyeyi kullandıktan sonra geceleri kapalı vaziyette muhafaza edin.
Rüzgarın sert olduğu hava koşullarında şemsiyeleri kapalı tutunuz. Çünkü sert rüzgarlar, şemsiye kumaşının yıpranmasına sebep olur.
Şemsiyeyi kullanmadığınız zamanlarda muhakkak kılıflarının takılı olması gerekir. Bu da kumaşın temiz kalmasını sağlayacak ve ömrünü uzatacaktır.
Şemsiyenin gövdesini temizlerken çok fazla su kullanmayın. Şemsiye parçalarının hareket kabiliyeti zarar görmesin.
Şemsiyenin temizliği yapılırken sıcak su da kesinlikle kullanmayın. Şemsiye kumaşlarını soğuk veya ılık suyla yıkamanız daha doğru olacaktır.
Yine rüzgarlı havalarda oluşabilecek kazaların önüne geçmek adına şemsiye ayaklarının kilitli konumda olmasına özen gösterin.
Temizlik sonrası da şemsiyenin nemli kalmamasına özen gösterin.
Şemsiye Kumaşı Fiyatları
Şemsiye kumaş değişimi hususunda şemsiyenin ölçüsüne göre fiyat verilmekte. Sıfır bir şemsiye aldığınızda ise kumaş fiyata dahildir. Eğer ben sadece metre işi kumaş satın almak istiyorum diyorsanız da kumaş metresine göre fiyatlandırılmaktadır. Fiyatlar konusunda bilgilendirmeyi daha detaylı yapabilmek adına firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. E-mail ile de ulaşabilirsiniz.


KATEGORİ

Büyüksoy genç ve dinamik ekibi ile en yüksek kalitede şemsiye ve bayrak üretimi yapmaktadır.


Detaylı Bilgi

Şemsiye ürünleri; İç ve dış mekan, kişiye özel promosyon şemsiye imalat ve satış hizmetleri


Detaylı Bilgi