Cafe Şemsiye Modelleri


Cafe Şemsiye Modelleri

Büyüksoy | Heb ; Yaz, kış fark etmeksizin işletmelerimizin vazgeçilmezi olan şemsiyeler, müşterilerinizi hem yağmur damlalarından koruyor hem de yakıcı güneş ışınlılarının müşterilerinizi rahatsız etmesini UV korumalı kumaşla önlüyor. Kapladığı alanı yaşam alanlarına dönüştüren  bu büyük cafe tipi şemsiyeler dayanıklı yapısıyla da uzun yıllar siz işletme sahiplerine hizmet ediyor. Mekânlarınızı ziyaret edecek olan müşterilerinizin rahatlığı ve memnuniyeti sizin için ne kadar önem arz ediyorsa, siz mekân sahiplerinin de sahip olmak istediği yüksek kaliteli ürene erişebilmesi bizim için o kadar önem arz etmekte. İşte bu neden doğrultusunda bu bölümde farklı model ve büyüklükteki şemsiye modellerimizi inceleyebilecek, açıp kapamada size kolaylık sağlayacak sonsuz dişli sistemli şemsiyelere bu bölümde göz gezdirebilecek, en uygun ürüne sahip olabileceksiniz. Genellikle cafe, restoran ve çeşitli yazlık dış mekan işletme sahiplerinin tercih ettiği bu model şemsiyelerimizi, havuzlarınızda, balkonlarınızda, bahçelerinizde ve daha başka çeşitli gölgelendirmek istediğiniz alanlarınızda da kullanabilirsiniz. Şemsiyelerimizin genel ve teknik özellikleri ürün detaylarında bulabilirsiniz.

Kare formdaki cafe şemsiyesi modellerimiz 300x300cm ile 600x600cm arasında, yuvarlak formdaki şemsiyeler 300 cm ila 700 cm çap arasında çeşitli ölçülerde ihtiyacınıza uygun ürün seçenekleri mevcuttur.

Üründe kullandığımız akrilik kumaş ısı ve yağmur geçirmez özelliğinin yanında su iticilik özelliğine de sahiptir, üretici firma tarafından 10 yıl solmaya ve çürümeye karşı garanti edilmiştir.
Yeni nesil teleskopik sistem şemsiye modellerimizin içerisinde bulunan sonsuz dişli sistemi yardımıyla, şemsiye yukarı aşağı itilmek suretiyle teleskopik biçimde açılıp kapanması kabiliyeti nedeniyle masa ve sandalyeler kaldırılmadan kullanıma açılıp kapanabilmektedir.

Cafe tipi krank sistem güneş şemsiyelerinde baca sistemi kullanmaktayız, bu sistem, havayı sirkülasyon ettiğinden şemsiyenin altı daima serin kalır ve şemsiyenin sert rüzgarlardan kumaş kısmı belli ölçüde korunmuş olur.

Ek donanım olarak şemsiyenin alüminyum ve çelik tüm gövdesini arzu ettiğiniz renkte elektrostatik renkte boyama yapabilir, ısıtıcı kullanmanız için elektrik donanımı ekleyebilir, led aydınlatma üniteleri ekleyebiliriz.